24 Mart 2014 Pazartesi

EGF (EPİDERMAL BÜYÜME FAKTÖRÜ) AMPUL MASKE


Sadece Gratislerde bulunan maske bugünkü konuğumuz. İçeriğinin pek masum olduğu söylenemez :((Paketin içinden tek kullanımlık maske çıkıyor.Epidermal büyüme faktörü içeriği ile hasar görmüş tabakayı yeniden canlandırıp yoğun nem ve besin sağlamayı vaad ediyor. Yaklaşık 1 haftalık grip sonrası burnumda oluşan soyulma ve kızarıklıklar üzerinde oldukça başarılı oldu görmüş olduğunuz arkadaş. Haftalık pazar bakımımda; buhar banyosu sonrası uyguladım. 


Paketin içinden çıkan maskeyi dikkatlice yüzüme yerleştirip yarım saat bekleyip kaldırdıktan sonra yüzümde kalan sıvıyı parmak uçlarımla masaj yaparak yüzüme boynuma yedirdim. Tek uygulamada bile cildim ışıl ışıl parladı, yüzüme hiçbir şey sürmeye kıyamıyorum.

Yüzümü yıkama temizleme, maskenin saça bulaşma derdi falan olmadığı için bu tip akmayan kokmayan temizlenmeyen ciltte kalan maskeler öncelikli tercihim, gratis indirimlerinde stoklamıştım,  değişik bir modeli olan salyangoz özlüsünü de cesaret edebilirsem uygulayacağım.

Sevgiler :)

4 yorum :

 1. ben de seviyorum bu kağıt maskeleri, uygulama kolay

  http://belgin-ce.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. selam kızlar..bende aldım..şuan deniyorum..sonucu yazarım..kullanımı çok pratik...15 dk ile 30 dk arası bekletmeniz yeterli...

  YanıtlaSil
 3. bende seviyorum bu maskeyi

  YanıtlaSil