25 Mart 2015 Çarşamba

BIODERMA SENSIBIO H2 MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Biodermanın kült olmuş ürünü Sensibio H2O birçok kişi gibi benim de severek kullandığım, yerine ne denersem deneyim  kürkçü dükkanı misali kendisine döndüğüm makyaj temizleyicim. Özellikle gözlerim çok hassas. Kolay kolay gözlerimi yakmayan ürün bulmam çok zor. 

Sensibio sade su gibi görünse de özellikle gözdeki rimel, eyliner olmak üzere tüm makyajı yüzü ovmadan yormadan silip süpürüyor. Sonrasında cildi temizlemeye gerek yok deniliyor ama ben mutlaka hafif köpük temizleyici ya da tonik ile son bir  temizlik yapıyorum. 


Dermokozmetik ürün satan eczaneler başta olmak üzere, internetten de rahatlıkla ulaşılabilen ürünü güvenilir yerlerden almak ilk tercihim. Nette satılan ürünlerin üzerlerindeki Biobonusların kesildiği, son kullanım tarihi yakın ürün satışı vs. sık sık görülen bir durum olduğu için genellikle sürekli alışveriş yaptığım eczacımdan almayı tercih ediyorum. 

Üzerinde de yazıldığı gibi, benim cildimde de herhangi bir tahriş, hassasiyet, kızarıklık, alerji vs. oluşturmadı. 1 yorum :

  1. Kullananlar genelde çok memnun benim de almayı düşündüğüm ürünlerden biri. Teşekkürler paylaşımın için ♥

    YanıtlaSil