8 Ekim 2013 Salı

CHINA GLAZE LIQUID LEATHER' i ÇATLATMACA

 (China Glaze Crackle -  Tarnished Gold-1042)

Bugün tırnaklarımı China Glaze'den Liquid Leather'i Crackle Tarnished Gold ile çatlatarak süsledim. Muhteşem parlaklıktaki siyah oje başlı başına bir yazıyı hak ediyor ama tek kullanmak gelmedi içimden. 

Bu çatlayan ojeler ve simli pullu ojeler büyük buluş; çizilen, bozulan tırnakları 1 gün daha kullanabilmek için :)) Silmeye kıyamadığım ojelerimi bu tip efektler ile kurtardığım çok oluyor. Tüm tırnaklarda sim-çatlatma-ebru-nail art vs. pek sevmiyorum, gözümü çok yoruyor, çoğunlukla tek tırnak uyguluyorum. 2 kat siyah zemin oluşturduktan sonra 1 kat çatlayan oje uyguladım. Seri olmak gerekiyor, çatlatma için hemen katılaşıp zemini bozabiliyor fırça darbesi. Siyah ile uyumu mükemmel, bordo ve lacivert ile de sık sık kullanıyorum. 

Birazcıkta China Glazelerin gönlümüzü bu denli fethetmesinin sebeplerine bakalım bence; 


 China Glaze Oje Hakkında

13 yıl boyunca China Glaze profesyonel tırnak bakım endüstrisinin koyduğu çıtayı hep geçmeyi başarmıştır. Biz kendimizi en yüksek ve zengin kalite, moda ve yaratıcı tırnak bakım ürünleri sağlamaya adadık. Renklerimiz tüm stillere uyumludur. Renklerimizi yaratmak için ilhamı Tahiti kıyılarından New York'un gece hayatına kadar uzanan bir coğrafyadan alıyoruz. 

Özgün ojelerimiz için porselenlere parlak bitirişi veren Çini kilini sertleştirici olarak bulundurur. Parlak ojelerimiz diğer tırnak uygulamalarımızla, uzun ömür, dayanıklılık ve parlaklık anlamında mükemmel bir uyumla çalışır. 

China Glaze diğer Ojelerden neden daha iyi?
Çünkü; 

China Glaze profesyonel bir üründür ve diğer rakiplerimizin aksine formülümüz yapılan işi uzun süreli canlı ve dayanıklı tutacak polimeler ve reçineler içerir.(Polimer rengi, parlaklığı ve ışıldamayı sağlarken reçine ise esnekliği ve tutuşu sağlar) 

şeklinde ifade ediyor marka kendisini.


Bu güzellikleri buluşturduğu için, dünyanın en sevilen, en çok tercih edilen ojelerinden olmanın gururunu yaşamakta haklı bence :))

Sevgiler...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder