18 Mart 2016 Cuma

HC HAIR CARE TRIA KERATİN DESTEKLİ KOLAY TARAMA SPREYİ

Haddinden fazla kuru, asi ve kabaran saçlarım her tarama sonrası adeta bağımsızlığını ilan edebilecek özellikteler. Saçlarımın yoğun, kalın telli, asi, dalgalı ve her taramanın adeta bir eziyet oluşundan ötürü ciddi anlamda Brezilya fönü uygulaması düşünüyorum. Bu konudaki araştırmalarım halen devam ediyor. Saçlarımın cefasını değil sefasını sürdüğüm günlere kavuşana kadar tarama esnasındaki en büyük yardımcımı buldum :) 


Tria ile tanışmam sanırım yaklaşık olarak 1 yıl öncesine kadar gider. Uzunca süre blog ile ilgilenemediğim için fikirlerimi şimdi paylaşabiliyorum. Öncelikle; ilk çıktığı zamanlarda alışveriş yanında hediye olarak veriliyordu, bu sayede deneme şansım oldu. Şu anda sacbakim.com adresinde 10 TL den satılmaktadır. Şahsi fikrim; bu fiyatı hak eden, gerçek anlamda kurtarıcı bir ürün. 

Uygulama şeklime gelirsek; genellikle banyo sonrası havlu ile tamamen suyu alınmış saçlarıma çok diplere gelmeyecek şekilde 5-6 fıs fıs sıkıyorum. Saç uçlarından başlayarak çok yıpratmadan en geniş dişli tarak ile tarayıp saçlarımı kendi halinde kurumaya bırakıyorum. Kurutma işlemi için makine hiç kullanmıyorum desem yalan olmaz, binde 1 belki; çok acelem varsa mevsim kış ise hemen dışarı çıkacaksam anca öyle makine kullanırım. Sadece ıslak saçlarımda değil, ihtiyaç duydukça saçlarım kuruyken de kullanıyorum. Son olarak; kokusu muhteşem ötesi :))

Sevgiler 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder