4 Eylül 2014 Perşembe

REAL TECHNIQUES EXPERT BRUSH

Bugünkü konuğumuz Real Techniques 'ten Expert Face Brush (uzman yüz fırçası) Yaklaşık 1 ay önce kozmela.com dan yaptığım; 24 saatten kısa sürede elime geçen siparişim ile kavuştum kendisine.  İlk günden beri; fondöten, bb krem, krem allık, aydınlatıcı olmak üzere her türlü (toz ürünler hariç) kullandım, sözün özü; uzman ünvanını sonuna kadar hak ediyor. Diğer RT fırçalar gibi şık ambalajı ile geliyor, ambalajın arkasında kullanıma uygun ürünlerin bilgisi yer alıyor. 


Yapısı yoğun oldukça tok duruşu var. Uygulama esnasında yüzde fırça izi bırakmıyor. Minik tampon şeklinde vuruşlar yaparken de daireler çizerek ürünü yedirirken de sonuç apayrı mükemmel oluyor.  İz kalmıyor, yüzümden kıl parçacıkları toplamıyorum. Şeklinin güzelliği de ayrı bi avantaj hafif bombeli üst kısmı ile tampon hareketlerle uygulama gayet güzel sonuç veriyor. İnce kenar kısımları ile de göz pınarı burun kemeri ve özellikle burun dudak kıvrımlarına uygulama yapmak çok eğlenceli. Toz ürünler hariç nerdeyse tüm yüz makyajımı  tek fırça ile yapıyorum, tek fırça ile fondöten, aydınlatıcı krem allık daha ne olsun. 

Tek eksi yönü, sanki biraz fazla ürün çekiyor gibi, biçok blogger arkadaş az ürünle mükemmel sonuç alıyorum diyor ama bende durum pek öyle olmadı, acaba ben mi yanlış uyguluyorum? 


Temizliğine gelince; dönüşümlü olarak Dalin şampuan ve o anda kullandığım her hangi bir yüz temizleme jeli kullanıyorum. Fırça temizliği en az cilt temizliği kadar önemli benim için, özellikle bu fırça ile sıvı ürünler uygulandığı için bakteri üremesine müsait, ilk zamanlarda tek tük dökülmeler oldu, üretim artıkları olsa gerek. Şu anda dökülme yok. Şeklinde herhangi bir bozulma deformasyon da yok, kuruması da oldukça hızlı, daha ne olsun. kozmela.com dan 25 TL'ye almıştım, meşhur Gratis Watsons indirimlerinde ne kadara düşüyor fikrim yok ama, kendisini normal zamanlarda bile Gratis, Watsons da canlı canlı görmedim desem yeridir. Önümüzdeki bikaç aylık kalkınma planımda riske girip kendi sitesinden almak niyetindeyim bakalım.  

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder